Oyunlar » Minecraft Oyunları » Minecraft Ustası

Bildiğiniz Minecraft oyunlarından biraz daha farklı olan Minecraft Ustası isimli bu oyun, daha çok zeka ve strateji yeteneklerinizi geliştirmeyi amaçlıyor. Oyuna Start butonuna basarak giriş yaptıktan sonra sizi karşılayan büyük tabloda odun ve demirden yapılma birçok eşyayı göreceksiniz. Sol üst köşedeki overworld yazısının yanında yer alan wood yazısına tıklayarak odun oluşturabilirsiniz. Daha sonra oluşturduğunuz odunlarla sandalye, testere, ok, çit, merdiven, çatı ve kutu gibi çeşitli nesneleri meydana getirmeniz gerekecek. Oluşturduğunuz yeni nesnelerle birlikte hangi maddeleri yapabileceğiniz görmek için fareyi ilgili nesnelerin üzerinde tutmanız yeterli olacaktır. Minecraft Ustası’nda ilerledikçe zombi ve inek gibi değişik karakterlerin oyuna dahil olmasını da sağlayabilmeniz mümkündür.

Sponsorlu bağlantılar

Minecraft Ustası oyunu yorumları

Güvenlik kodu
 • meryem - 24.05.2017

  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirenççççççççççççç açılmıyor madem ki açılmıyor niye yüklüyorsunuz oyunu kurana diyorumki bizımle diğilsin

 • hakan - 08.05.2017

  bu minecraftta yapacağımız eşyaları hatılatıyor.ben gold ve demir bulduğumda neyle alacağımı öğrenim. oyunu yapanın ellerin den öpecegim. elcan bu oyun açılıyor .

 • elcan - 23.03.2017

  Simdi bu oyunu acamiyorum

 • Doğuş - 19.03.2017

  misgibi