LÜTFEN SAYFAYI PAYLAŞIN OYUN AÇILACAKTIR...


Paper Minecraft v11.2 hakkında temel bilgiler nelerdir önce bunlara bir göz gezdirelim. Paper Minecraft iki boyutlu yaratıcı bir oyun ve sizi iki boyutlu oluşturulan bir dünyada tüm dokulu küp dışında istediğiniz yapıları inşa etmenizi sağlıyor. Bu oyunda diğer sürümlere göre önemli değişiklikler gözümüze çarpmaktadır.

Çeşitli faaliyetler ve farklı keşif türlerini sağlayan kaynaklarla dolu bir oyun, en önemlisi mücadele işçiliği ve farklı alanlarda ortaya koyması. Bu oyunun ilk sürümü de çok iyi, fakat oyunun tüm takipçileri arasında 2d oyun oyuncular için daha da cazip ve çekici hale gelmiş pozisyondadır. Tek oyunculu ve çok oyunculu modları içeriğinde barındıran sürüm. Kendi dünyalarını kurmak isteyen minecraft hayranlarının çok seveceği bir hale gelmiş. İyi oyunlar.

Oyun hangi tuşlar ile oynanır? FE
Sistem gereksinimleri

Paper Minecraft v11.2 (Minecraft 2D) oyunu yorumları

Güvenlik kodu
 • mustafa ömer yavuz - 13.06.2017

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • ahmet ağa - 09.06.2017

  jjjjjjjj

 • umut baki - 23.05.2017

  oyunu 1 kez oynadim fistik gibiydi ama sonra bilgisayar cöktü bu oyunun sülalesini sikem

 • sancak - 19.05.2017

  açılmıyor

Reklam