Siz ve partneriniz bir kez daha zombi ordularıyla yüzleşmeniz gereken bir göreve gidiyorsunuz ve bu sefer sahip olduğunuz görev, insanlığı bu virüsten ve bu canavarlardan kurtarmak için kullanılabilecek değerli verileri kurtarmaktır. Ayrıca mümkün olduğunca çok sayıda hayatta kalanı kurtarmak ve yendiğiniz zombiler ve canavarlar karşılığında altın almak.

Düşmanlara ek olarak, sizi yenmek için yolunuza çıkan tuzaklar, engeller, çukurlar ve diğer şeylere dikkat edin, özellikle de birinizin ölmesi seviyeye baştan başlamak zorunda olmak anlamına geldiğinden. Bir oyuncu erkek, diğer oyuncu kız olacak ve şimdi karakterlerinizi nasıl kontrol edeceğinizi açıklıyoruz.

Oyuncu 1 (KIZ), W, A, S, D tuşlarını kullanarak hareket eder, vurmak veya ateş etmek için F, el bombaları için G, silahları değiştirmek için Q ve Oyuncu 2 (BOY), oklarla hareket eder, L vurur ve ateş, el bombası için K, silah değiştirmek için P. Bulduğunuz tüm silahlar ve yükseltmeler yararlıdır, bu yüzden onları aldığınızdan emin olun!

Zombilerle olan tehlikeli görevinde bol şanslar ve arkadaşlarını da günün müthiş yeni oyunlarımızı oynamaya davet etmeyi unutma!

Oyun kontrolleri

Oyuncu1: W, A, S, D, F, G, Q.

Oyuncu2: oklar, L, K, P.