Bu yeni meydan okumayı oynarken harika vakit geçireceğinizden eminiz, çünkü sevgili çocuklar, web sitemizde bugünden itibaren Among Us oyunlar kategorisindeki yeni 2 Kişilik Among Usoyununu oynadığınızdan emin olmanız gerekecek.

 

Siz sevgili çocuklar, erkekler için olan bu yeni Among Us oyunun oynayabileceğiniz iki moda sahip olduğunu görebilirsiniz. Hayatta kalma modunda veya 2 oyunculu modda oynarken en kısa sürede puan kazanmayı başaracağından ve oyunun en iyi oyuncusu olacağından emin olmalısın.

 

Hiç de kolay olmayacak, çünkü sevgili çocuklar oyunun kurallarının basit olacağını görebiliyorsunuz, ancak karşı oynayacağınız rakipleri yenmek zor olacak. Oyunu oynamanız için, 1. oyuncuyu kontrol etmek için A, S, W, D tuşlarını ve 2. oyuncuyu kontrol etmek için OK tuşlarını kullanmanız gerekecektir.

 

Bu yeni mücadelede çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekecek çünkü sevgili çocuklar hayatta kalma modunda veya 2 oyunculu modda tüm rakiplerinizi yok etmenin hiç de kolay olmayacağını göreceksiniz. En yüksek puana sahip olmaya başlamak için takım olarak oynayabilirsiniz.

 

2 Kişilik Among Us oyununun 3 boyutlu haritasında sürekli hareket ettiğinizden emin olun, çünkü rakiplerinizin size yaklaşması ve sizi kenara itmesi zor olacak. Harita, aktif olduğunda düşmenize izin vermeyecek bir ışınla daire içine alınacak, ancak sahtekarlar tarafından devre dışı bırakılacak, bu nedenle, yanınızdaki herhangi bir oyuncuyla kenarlardan kaçtığınızdan emin olmalısınız. kenardan itilmeyeceğinizi. İyi eğlenceler!