Birinci şahıs nişancı ve atış oyunları arasında önemli bir yere sahip olan FNAF Shooter geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. GoGoMan tarafından geliştirilen bu oyun size heyecanı doruklarda hissettirecek. Düşmanlarınızı üçlü silahlarla yenmeniz gerekecek. Üçlü silahlar? Bu sizi çok fazla yıldırmamalı çünkü düşmanlarla savaşmak sandığınız kadar kolay olmayacak. Silahını geliştirmen gerekiyor. Doğruluk, ateş gücü veya buna ne diyorsanız, yükseltilmiş silahlara ihtiyacınız olacak. Üstelik tüm bunları gece yapmanız gerekiyor.

Ateş etmek için fareyi, zıplamak için boşluk tuşunu kullanın. FNaF Shooter Game Hareketlerinizi planlarken dikkatli olun çünkü yanlış bir hareket başınızı belaya sokabilir. Oyunda bir güvenlik görevlisi oynuyorsunuz. Karakterinizin birden fazla seviyeyi tamamlaması gerekiyor. Bir farkla; her biri diğerinden daha zor! Peşinde kötü insanlar varken sana verilen görevleri yerine getirmen nasıl kolay olabilir? Savaşçı bir ruhun varsa onların seni yakalayıp öldürmelerine izin vermezsin. İyi haberler; Her seviyeyi başarıyla tamamladığınızda paranız olacak ve çeşitli yükseltmeler satın alacaksınız. Bunlarla silahlarınızı güçlendirebilir ve düşmanlarınıza karşı yeni zırhlar kuşanabilirsiniz.

Suikastçı robotlar pusuya yatıp sizi avlamak için bekliyorlar; Onlara karşı da boş durmayın! FNaF Shooter Evet, ıssız bir kasabada yapayalnızsınız ama silahlarınız ve hepsinden önemlisi cesaretiniz var!