Basketbol Yıldızları oyununda basketbol sahasına çıkmaya ve rakiplerinizi yenmeye hazırlanın. İnanılmaz beceriniz ve hızlı hamlelerinizle takımınızı şampiyonluğa taşıyabilirsiniz. Bu oyunda çok fazla puan almak ve etraftaki en iyi oyuncu olduğunuzu kanıtlamak için gerekenlere sahip misiniz?

Kalabalık isminizi alkışlıyor, bu yüzden hayranlarınızı mutlu etmek için harika bir performans sergilemeniz iyi olur. Bu oyunun amacı basit. Oynadığınız her maçı kazanmalısınız. Oyuna başlamak için tek oyunculu veya 2 oyunculu oyun modunu seçin. Tek oyunculu modda 3 farklı modu deneyebilirsiniz. İlk mod turnuvadır ve siz şampiyon olmaya çalışıyorsunuz. Bir diğeri ise rastgele maç modudur ve son olarak eğitim moduna sahipsiniz. Topu aldığınızda, rakibinizin tarafına geçmeye çalışın ve bir puan alın. Maçın sonunda en çok puanı alan takım kazanır! İyi şanslar!

Bu oyunu oynamayı bitirdikten sonra, diğer popüler oyunumuz Basketball.io'ya da göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Mad Puffers, Basketbol Yıldızlarını geliştirdi.

Özellikleri

  • Kazanılacak 19 farklı başarı
  • Tek başına veya başka biriyle oynayabilir
  • Bir hızlı eşleşme modu
  • 2D grafikler

Kontroller

Ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanarak hareket edin. Süper çekim yapmak için hem K hem de Z tuşlarını kullanabilirsiniz. Saldırgan olduğunuzda, ateş etmek için X tuşunu kullanın. Bu şekilde atlamak için sol veya sağ ok tuşlarına çift tıklayın. Savunurken, topu çalmak için X tuşunu ve diğer oyuncuyu engellemek için S tuşunu veya aşağı ok tuşunu kullanın.