Bloo Kid 2'de tamamlamamız gereken önemli bir görevimiz var! Aslında biz değil, bu görevi tamamlamak zorundasın! Kız arkadaşını kötü büyücünün elinden kurtardıktan sonra Bloo Kid ve Pink Girl, yeni doğan "Pink Kid" ile hayatın tadını çıkarır. Ama sonra yepyeni bir macera yeniden başlıyor! Bu görevi tamamlayabilecek misin yoksa bırakabilecek misin? İyi eğlenceler!

 

Bloo Kid, Pink Girl ve yeni doğan Pink Kid, onları kurtardıktan sonra huzurlu bir hayat yaşıyorlar, ancak geçmişteki düşmanları bir kez daha ortaya çıktı! Bu yüzden bir maceraya atılıyoruz! Tasarlanmış bir piksel grafik oyunuyla klasik bir 2D retro tarzı platform deneyimidir. Karakteriniz, her biri on iki seviye olan 5 devasa dünyada koşacak, atlayacak ve yüzecek. Bu oyundaki amacınız tüm bu seviyeleri tamamlamaktır. Etrafta koşan birçok düşman göreceksiniz. Üzerlerine atlayarak onları yenebilirsin ama ne olursa olsun sana dokunmalarına izin verme! Eğer yaparlarsa bir can kaybedeceksin. Daha fazla yıldız kazanmak için tüm yıldızları toplayın ve zamanlayıcı sona ermeden seviyeyi tamamlayın. Yolda bir hazine kutusu bulabilir, yıldızlara ulaşmak için ona atlayabilirsin ve hatta belki daha fazla can alabilirsin! Bu maceraya atlamak için heyecanlı mısınız? Hadi oynayalım! İyi şanslar!

 

Bunun gibi daha fazla oyuna ihtiyacınız var mı? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi macera oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

winterworks GmbH Bloo Kid 2'yi geliştirdi.

Yayın tarihi

11 Şubat 2011

Özellikleri

  • 2D pikselli grafikler
  • Arcade oyunu
  • 60 seviye geçmek
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için ok tuşlarınızı kullanabilirsiniz.