Gerçek Minecraft'ta, heyecan verici Kogama maceraları, en popüler oyun serilerinden biri olan Minecraft'a dayanan yeni bir temayla devam ediyor! Kogama'nın önceki sürümlerinde olduğu gibi, takımınızı seçin ve düşmanlarınızı yenin! Ama bu sefer ortam daha heyecanlı ve savaşlar daha zorlu. Mor jetonları toplayın, yeterli ekipmanı alın ve rakiplerinizi hemen ortadan kaldırırken imparatorluğunuzu kurun! Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı iki oyun serisi bir araya geldi ve kendinizi oynamaya engel olamayacağınız eğlenceli bir macera ortaya çıktı! Bu eğlenceli beceri oyununda takip etmeniz gereken katı bir hedefiniz yok. Bunun yerine, tamamen istediğiniz şekilde eğlenmeniz için tasarlanmıştır. Giriş yaparak ilerlemenizi kaydedebilir ve karakterinizi geliştirmek için çeşitli ekstra paketlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Grubunuzu simgeleyen renginizi seçin, ekip oluşturun ve bölgeyi keşfetmeye başlayın. Her takımın "E" tuşuna basarak gerekli ekipmanı satın almanıza izin veren farklı bir başlangıç ​​noktası ve ortamı vardır. Eşyalarınızı silahlar ve uçan makineler gibi düşürmek için "Q" tuşunu kullanabilirsiniz. Oklarınızı veya WASD tuşlarınızı kullanarak hareket edin ve fareniz kamera açısını değiştirmenize izin verecektir. Çevre yüzünden ölürseniz veya başka bir oyuncu tarafından öldürülürseniz, oyunu istediğiniz kadar yeniden başlatabilirsiniz. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Geliştirici

Kogama bu oyunu geliştirdi.

Özellikleri

3D renkli grafikler Farklı renklere sahip 4 takım Farklı karakter özelleştirme seçenekleri Dünyanın her yerinden oyuncularla çevrimiçi oyun

Kontroller

Oklar veya WASD tuşları hareket ettirin. SPACE BAR atlamak için. Öğeleri toplamak için "E" tuşu ve bırakmak için "Q" tuşu.