Impostor'da düşmanın geldiğini asla göremeyeceksiniz. Bir uzay gemisinde yaşama ve Uzayda seyahat etme fikri kulağa heyecan verici geliyor, değil mi? Tekrar düşünmek isteyebilirsiniz çünkü heyecan verici bir macera bir kabusa dönüşmek üzere. Mürettebatın her bir üyesini tek tek öldüren sahtekarı bulamazsanız, bir sonraki siz olabilirsiniz! Ama bir dakika, sahtekâr sen olabilir misin?

Dikkatli olun. Gölgelerde neyin gizlendiğini asla bilemezsiniz. Çünkü bu uzay gemisi karanlık ve dehşet dolu. Her şey mürettebat üyelerinin ortadan kaybolmasıyla başladı. Sonra cesetlerini bulduk. Bunca zaman kandırıldık. Aramızda bize benzeyen bir sahtekar var. Heyecan verici bir macera olarak başlayan şey, şimdi nefes almak için yapılan bir mücadeledir. Düşmanın kim olduğunu bilmek ister misin? Eğer onu arıyorsanız, onu asla bulamazsınız! Çünkü sahtekâr sensin! Sırrınız bizimle güvende ve biz yardım etmek için buradayız. Unutma, kurnaz olmalısın. Etrafta kimse yokken insanları öldürmek zorundasın yoksa onlar suçu ihbar edecekler. Arkadan saldırmak için havalandırma düğmesine tıklayarak havalandırma şaftında saklanın. Ölüm susuzluğunu gidermek için herkesi öldürmeniz gerekiyor ve başarılı olmak için her şeyi yapabileceğinizi, hatta uzay gemisini sabote edebileceğinizi biliyoruz. Bu eylemleri gerçekleştirmek için tüm düğmeleri ekranın sağ alt köşesinde bulabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Geliştirici

DRA, Impostor'u geliştirdi.

Yayın tarihi

19 Ocak 2021

Özellikleri

  • Eğlenceli oyun
  • Birçok özelleştirme seçeneği
  • Sezgisel kontroller
  • Renkli 2D grafikler

Kontroller

Hareket etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Eylemleri gerçekleştirmek için ekranın sağ alt köşesindeki düğmeleri kullanın.