Mutlu Yılanlar'da açlığınızı gidermeye hazırlanın! Siz ve diğerlerinin gülen yüzleri olabilir ve mutlu görünebilirsiniz, ancak açlık altında pusuda ve bu her yılanı yiyecek aramaya itiyor. Bu rekabetçi oyunda diğer oyunculara katılın ve arenadaki en büyük yılan olmaya çalışın!

Etrafta dolaşın ve gördüğünüz küreleri yutun! Bu oyunun amacı benzer oyunlardan çok farklı değil. Yapmaya çalıştığınız tek şey, parlayan küreler yiyerek en büyük yılan olmak ve skorbordun en üstünde olmaktır. Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz. Başkalarına katılmadan önce, bir karakter görünümü seçebilir ve ana menüden haritanın boyutunu ayarlayabilirsiniz. Ardından, başlamak için oynat düğmesine tıklayabilirsiniz. Yılanınızın yönünü değiştirmek için farenizi hareket ettirin. Başlangıçta küçücük olacaksın ama büyüyebilirsin! Sadece etrafta gördüğün küreleri ye. Şanslıysanız, ölü bir oyuncudan kalan bir küre kümesi ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar size büyük bir destek sağlar. Ekranın sağ üst köşesinde puan tablosunu görebilirsiniz. Sol alt köşede haritayı görebilir ve nerede olduğunuzu kontrol edebilirsiniz. Sizi öldüreceğinden diğer oyuncuların kuyruğuna vurmaktan kaçının. Bir avantaj elde etmek için güçlendiriciler toplayın ve yemeyi bırakmayın!

Bunun gibi daha eğlenceli ve heyecan verici oyunlar için çevrimiçi aksiyon oyunları koleksiyon sayfamızı ziyaret edin. İyi eğlenceler.

Geliştirici

Azerion, Mutlu Yılanları geliştirdi.

Yayın tarihi

Kasım 15, 2018

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Seçilecek farklı karakter görünümleri
  • Arenanın boyutunu ayarlayabilir

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.