Bu, en kısa tanımıyla Ölümcül Yarış Oyunu olan bir yarışmadır. Ama –klasik bir deyim olarak algılanmamak adına- bildiğiniz yarışmalardan oldukça farklı! Sadece en iyilerin hayatta kaldığı bu ölümcül yarışta zorlu bir mücadeleye ne dersiniz? Kemerlerinizi bağlayın, uçacaksınız! Rekabet etmeniz gereken birçok araç var. Yol boyunca para toplamanız ve yolunuza çıkan engelleri aşmanız gerekiyor. Oyunun felsefesi basittir: yok et, var ol! Arabalar da sizi yok etmeye çalışacak, onlara karşı dikkatli olun.

Arabaların kilidini açarak karakterinizi geliştirecek mühimmat toplayın ve kazancınızı katlayın. Farklı izlerin tozunu alın, gücünüzü gösterin. Aldığınız parayla sürüş deneyiminizi yükseltin. Bu çılgın macerada seni bekleyen birçok görev var! Engebeli bir yolda, tüm zorluklara rağmen bitiş çizgisine ulaşmayı başarabilecek misiniz? Rakipleri yenmeye ve puanınızı artırmaya çalışırken çok sayıda yıldız ve madeni para toplamanız gerekecek. Bu sırada ters taklalar yapmak ve farklı hamleler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Aracınızı geliştirmek için; Roket, tekerlek, motor gibi şeyler satın alabilirsiniz. Elbette bu süre zarfında rakipleriniz deyim yerindeyse armut toplamayacaktır. Onlar seni bitirmeye çalışırken, önce sen harekete geçmek zorundasın. Şimdi çenemizi kapatıp bu heyecan verici aksiyon oyununa zemini bırakıyoruz!