PUBG Pixel 3'te, dünyanın dört bir yanındaki heyecan verici savaş, aksiyonu ekranınıza kadar getirmeye devam ediyor! Yeni karakterler, haritalar ve heyecanla, ne pahasına olursa olsun büyük mücadeleye hazır mısınız? Adrenalin ve silahlar asla sona ermeyecek. Şimdi büyük atlayışa hazırlanın, bulduğunuz tüm silahları alın ve bu atış macerasına hemen başlayın!

Bu piksel temalı savaş oyununda aksiyon her yerde! Amacınız, hayatta kalan son oyuncu olmak için düşmanları yenerek ne olursa olsun hayatta kalmaktır. 5 karakterlik seçeneklerden birini seçin ve "eşleşmeyi başlat" düğmesini tıklayın. Haritada bir yere yönlendirildikten sonra, verilen süre içinde mümkün olduğunca çok sayıda silah bulmalısınız. Zaman bittiğinde, uçağın sizi savaş alanına götürdüğünü göreceksiniz. Gözlerinizi uygun bir yere koyduğunuzda uçaktan atlamak için "F" tuşuna basın. Sağlık çubuğunuz alt kısımdadır ve haritadaki oyuncu sayısı ekranın sağ üst köşesinde bulunur. Tüm düşmanlarınızı öldürün ve savunma eşyalarını ele geçirin. Ekranın sağ üst kısmında oyuncuların güncellemelerini kontrol edin. İyi şanslar!

Geliştirici

Fu Games, PUBG Pixel 3'ü geliştirdi.

Yayın tarihi

30 Mart 2020

Özellikleri

  • Piksel temalı aksiyon oyunu
  • 3D renkli grafikler
  • Toplanacak çeşitli silah seçenekleri
  • Farklı mesleklerden 5 karakter

Kontroller

WASD tuşları hareket etmek için. Çevrenizle etkileşim için F tuşu. Fareyi döndürün ve ateş etmek için tıklayın. Hedefinizi yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için farenin sağ düğmesini kullanın. Atlamak için "BOŞLUK". Koşmak için hareket ederken SHIFT tuşunu basılı tutun.