Rastgele Basket oyununda üniformanızı kapın ve dışarı çıkmadan çılgın bir basketbol deneyimine hazırlanın! Bu oyunu nişan alma becerilerinizi göstermek için bir arkadaşınıza karşı oynayabilir veya gerçek bir rakiple karşılaşmadan önce CPU'ya karşı tek başınıza oynayabilirsiniz! Sizi 4 mevsimin her birine götürecek değişen arka planın tadını çıkarın! Şimdi parmağınızı tıklamaya hazırlayın ve oyuna başlayalım!

 

Bu eğlenceli basketbol oyununu oynamak için çok uzun olmanıza gerek yok! Bu çok oyunculu spor oyununda amacınız, rakiplerinizi yenmek ve sonraki turlara geçmek için 5 basket atmak. Bunu yapmak için farenizle tıklamanız veya zıplamak ve topa vurmak için yukarı ok tuşuna basmanız yeterlidir. Vuruşunuzu nereye yönlendirdiğinize dikkat edin ve atışınızı kendi çemberinize yapmamaya çalışın. Oyuna başladığınızda, oyuncular otomatik olarak hareket edecek. İyi bir strateji oluşturun çünkü zıpladığınızda oyuncular o tarafa geçecek. 5 atışa ulaşan turu alır. Ancak oyunu yeniden başlatabilir ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Her basket atışında ortam, çemberler, toplar ve manzara değişiyor. En iyi oyuncu kazansın!

 

Bir arkadaşınızla oynamanın keyfini çıkarabileceğiniz diğer eğlenceli spor aktivitelerini öğrenmek için ücretsiz ve çevrimiçi spor oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

RHM Interactive, Rastgele Basketi geliştirdi.

Yayın tarihi

21 Nisan 2020

Özellikleri

  • Yalnız veya iki oyunculu seçenekler
  • Renkli 2D grafikler
  • Sonsuz basketbol deneyimi
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Oyuncu 1, her iki oyun modunda oynamak için yukarı ok tuşunu kullanabilirken, 2. oyuncu oynamak için W tuşunu kullanabilir. Solo modu için farenizi kullanabilirsiniz.