Şişe Döndürmece, bir şişeyi platforma çevirmekle ilgili basit bir kaydırma oyunudur. Bu ücretsiz oyun, popüler video memlerinin eğlenceli özelliklerini oynamanıza izin verir. Sadece dolu bir şişe suyu havaya çevirin ve düşmeden mükemmel bir şekilde inmesini sağlayın. Üstünüzde şişenin gitmesi gereken bir platform var. Basit bir dokunuş ve kaydırmayla şişeyi uçurabilirsiniz. Çok yavaş olmayın yoksa şişe hareket etmeyecek. Ama çok da zorlama, yoksa şişe ekrandan fırlayacak. Su şişesinin olması gereken yere ineceğinden emin olmak için hızınızı ve gücünüzü tam olarak ayarlamanız gerekecek. Oynarken toplanacak yıldızlar var. Bunlar, puanınızı yükseltmenize ve arkadaşlarınızla övünme hakkı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Şişe çevirme mücadelesi, YouTube gibi ücretsiz video platformları sayesinde çok popüler oldu. Bu tür bir şişeyi bu kadar zorlaştıran şey iki katıydı. İlk önce havaya dolu bir şişe atmanız gerekiyordu. Havadayken kendi ekseni etrafında dönmesi gerekecekti. İkinci olarak, mücadelede başarılı olmak için ek bir başarı yapmanız gerekiyordu. Şişenin, bir daha sekmeden bir masaya veya çıkıntıya mükemmel bir şekilde konması gerekirdi. Bu, sanki dikkatlice oraya kendiniz yerleştirmişsiniz gibi, aynı şekilde sonuçlanması gerektiği anlamına geliyordu. Şişe çevirmenin cazibesinin bir kısmı, su şişesinin sağ tarafı yukarı bakarken, kaç tane ters çevirme yapabileceğinizi görmekti. İnternetteki video paylaşım platformları sayesinde, başarılarınızı ve harika başarılarınızı dünyanın her yerinden şişe çevirme meraklıları ile paylaşmak kolaydı.

Bu şişe çevirme oyunuyla klasik modda veya güç modunda kapak heyecanının tadını çıkaracaksınız. Klasik mod, su şişesinin normal şekilde dönmesini sağlar. Her başarılı denemeden sonra, şişeyi koyduğunuz platform, başka bir yerde bulunan yenisiyle değiştirilecektir. Bu şekilde, her çevirme azami dikkatinizi gerektirir. Öte yandan güç modu daha da zorlu. Burada platform şişeyi çevirmenizi beklemez. Bunun yerine her birkaç saniyede bir yeni bir konuma geçecektir. Su şişesini ters çevirmek için hızlı reflekslere ve çok hassas bir kaydırma parmağına ihtiyacınız olacak. Plastik bir su şişesini havada ustaca çevirmenin basit bir oyunu olarak başlayan şey, kısa sürede önceki benliğinize karşı komik bir savaşa dönüşür. Şişe çevirmek göründüğü kadar kolay değil. Amacınız kesin olmalı, yoksa su şişeniz bilinmeyen, bir daha asla görülmeyecek veya ters çevrilmeyecek alanlara açılacaktır. İnsanların akıllarını yitirdiği viral fenomeni temel alan bu bağımlılık yaratan oyunda şişe çevirme sanatında ustalaşın ve yeni bir yüksek puan alın. Kontroller: Fare