Stack Colors eğlenceli bir beceri oyunudur! Küçük adamınız sıkıldı, biraz eğlenceli aktiviteye ihtiyacı var! Bu yüzden renkli tabaklar toplayıp atmak istiyor! Ama bunu kendi başına yapamaz, onu taşımak için yardımına ihtiyacı var! Renkli tabakları doğru bir şekilde toplamasına yardım edebilir misin yoksa sonsuza dek sıkılmasına izin verecek misin? Kendinizi hazır hissediyorsanız, oyuna başlayın!

 

İstifleme kulağa eğlenceli bir aktivite gibi geliyor ama bu oyunda bazı kurallar var! Kauçuk istediği gibi istifleyemez! Sadece kendisiyle aynı renkteki tabakları toplayabilir. Küçük adamınızı kaydırmak için farenizle sola ve sağa hareket ettirebilir veya yerdeki tüm doğru renkli plakaları toplamak için ok tuşlarınızı kullanabilirsiniz. Bazen tüm çizgiler aynı renkte olabilir, bazen plakalar yere serilebilir. Ne kadar çok toplarsan o kadar çok puan alırsın! Dikkatli ol! Renkli ışınların arasından geçtiğinde rengi değişir! Tüm plakaları toplayıp bitiş çizgisine ulaştığında, onu hızlandırmak için olabildiğince çok ekrana tıklayın ve bonus puan almak için plakaları olabildiğince uzağa fırlatın! Seviyeleri geçtikçe oyuna daha fazla renk eklenecek! Ayrıca, adamınızın vurmaması gereken bloklar ve toplanacak madeni paralar gibi bazı engeller olacaktır. Onu eğlendirmeye hazırsan oyuna başla!

Yeteneklerinize güveniyor musunuz? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

YAD.Com, Stack Colors'ı geliştirdi!

Yayın tarihi

24 Haziran 2020

Özellikleri

  • 3D grafikler
  • Becerileri geliştirmek
  • Geçilecek seviyeler
  • Eşleme oyunu

Kontroller

Farenizi veya klavyenizi kullanabilirsiniz.