Stack Fall 3D ile zamanlama becerilerinize meydan okumaya hazır olun! Zıplayan topunuzun, dibine ulaşana kadar platformları tek tek kırmasına izin verin. Ancak hem iyi zamanlama hem de odaklanma konusunda becerileriniz için test edileceksiniz. Neon renkler ve yıkıcı şekiller nedeniyle, tökezlemeniz sadece bir zaman meselesi! Kendinize inanıyorsanız, oyun başlasın!

 

Bu değişken şekillerin ve göze batan renklerin sizi aldatmasına izin vermeyin! Biraz ısrar ve doğru zamanlamayla, sizi en zorlu seviyeleri tamamlamadan alıkoyacak hiçbir şey yok! Bu eğlenceli beceri oyununun amacı, herhangi bir engele çarpmadan ve bitiş çizgisine ulaşmadan yığınları kırmaktır. Farenizle tıklayarak sadece neon renkleri kırmanız gerekiyor. Siyah bir noktadayken tıklarsanız, başarısız olursunuz. Durdurmak için kırmak ve bırakmak için tıklayın ve basılı tutun. Neon yığınlarını kırmanın gevşemesini bir kez tattığınızda, yavaşlayamayabilirsiniz. Ama dikkatli olmalısın. Şekil döndüğü için siyah engellerle karşılaşabilirsiniz. Başarısız olursanız, mevcut seviyenizi yeniden başlatabilirsiniz. İyi şanslar ve oynamanın tadını çıkarın!

Müzikal bir macera ile odaklanma ve zamanlama becerilerinizi test etmek için başka bir oyun denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak Piano Tiles 3'ü kontrol etmeyi unutmayın.

Geliştirici

Robert Alsin, Stack Fall 3D'yi geliştirdi.

Yayın tarihi

10 Nisan 2019 Özellikleri

  • Neon 3D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun
  • Tamamlanacak birkaç seviye

Kontroller Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.