Wacky Run'da ölüme koşma zamanı ama ölmeden! Bitiş çizgisine ulaşabilmelisin! Ama güçlü rakiplerinizi yenip bitiş çizgisine ulaşabilecek misiniz? Oyuna atlayalım ve görelim! İyi şanslar!

 

Tuhaf yarış yeniden başlıyor! Bu sefer engeller daha sert ve karşılaşılması daha tehlikeliydi. Korkak olma! Her sprintte dikkatli olun ve rakibinizi yakalayın! Rakiplerinizi yenmeye hazırsanız, koşmaya başlamak için ekrana tıklayın. Karakterinizi farenizle kontrol edecek, koşması için basılı tutacak ve durdurmak için bırakacaksınız. Amacınız bitiş çizgisine rakiplerinizden önce ulaşmak ama ilerlemenizi engelleyen bazı engeller var. Engellere dikkat edin, ölümünüze neden olabilirler! Onlara vurursanız ve tekrar ayağa kalkamazsanız, rakipleriniz önünüze geçebilir! Oyunda ilerledikçe, sizi yarışa girmekten alıkoyacak engeller farklı olacaktır. Unutma! Geçmen gereken 20 seviye var! Doğru zamanda ekrana tıklarsanız sonuna ulaşmayı başarabilirsiniz. Koşmaya devam etmeden önce tekrar güvenli olmasını bekleyin. İyi şanslar!

 

Daha fazla yarış oyunu oynamak ve Wacky Run'a benzer başka bir oyun denemek istiyorsanız, Shortcut Run'ı da kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

bestgames.com Wacky Run'ı geliştirdi.

Yayın tarihi

29 Ocak 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • 20 seviye geçmek
  • Zorlu oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.