WorldCraft 2'de, her zaman hayalini kurduğunuz mükemmel dünyayı yaratın! İstediğiniz herhangi bir şeyi yaratmanın bu kadar eğlenceli ve heyecan verici bir yanı yok mu? Öyle düşünüyorsanız, sizin için mükemmel bir oyunumuz var. Bu oyunda istediğiniz her şeyi yaratabilir veya görmek istemediğiniz şeyleri kaldırabilirsiniz. Bu heyecan verici yolculuğun bir parçası olmak ister misiniz?

Dünyaların yaratıcısı olmak ... Kulağa epik gelmiyor mu? Bu destansı oyunda sizi bekleyen de bu. Yaradılışın gücü size bahşedilmiştir. Artık her şey sizin elinizde ve yalnızca kendi hayal gücünüzle sınırlısınız. Uçmasına izin verme zamanı, sence de öyle değil mi? 4 dünyadan birini seçerek başlayın. Ziyaret ettiğiniz dünyalar bloklardan yapılmıştır. Bu blokları yok edebilir veya yeni malzemelerle değiştirebilirsiniz. Bu senin seçimin. WASD tuşlarını kullanarak hareket edin ve başlamak için en iyi yeri bulun. Oh, bu dünyanın nehirlere ve göllere ihtiyacı var, değil mi? Envanterinizi açın ve oluşturun. Ancak mükemmel bir dünyanın ateş unsuruna da ihtiyacı vardır. Bundan yararlanmak için dünyanıza yerleştirin. Dağları hareket ettirebilir, gökdelenler inşa edebilir veya dünyanızı her türlü çiçekle doldurabilirsiniz. Zihninizin sizi sınırlamasına ve fikirlerinizi keşfetmesine izin vermeyin. Hadi yapabilirsin.

Yayın tarihi

Nisan, 2018.

Özellikleri

  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 farklı dünya
  • Farklı şekillerde kullanabileceğiniz birçok farklı öğe
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

WASD dolaşmak için. Atlamak için boşluk çubuğu. Bir bloğu yok etmek için sol tıklayın ve bir blok yerleştirmek için sağ tıklayın. Envanteri açmak için E'ye basın.