Zombi Parade Savunma 2 , web sitemizde oynayabileceğiniz en popüler oyunlardan bazıları olan zombi oyunlarında genellikle görülmeyen bir kombinasyon olan, hepsi bir arada harika bir strateji oyunu ve aksiyon oyunudur, bu yüzden şansımız olduğunda Zombie Parade Defense 2 gibi bir oyunu buradaki herkesle paylaşın! 

Bu oyunun en önemli faktörlerinden biri ve onu mutlaka oynanması gereken bir oyun haline getiren bir nedeni de, bu oyunun aynı zamanda çevrimiçi 2 oyunculu bir oyun olması, yani iki arkadaşınızdan eğlencede size katılmasını isteyebilirsiniz

Elbette her zaman kendi başınıza oynayabilseniz de, yeni başlayanlar için oynamak istediğiniz modu seçin.

Amacınız, üssü ona saldıran zombilerden korumak, sadece üç oyuncunun dönüşeceği üç askeri değil, aynı zamanda üssü silahlar ve savunma sistemleri ile yükselterek, her zaman ödüllerle güçlendirmeniz gerekir. Zombi dalgalarını yenerek elde edersiniz.

Yeteneklerinizin en iyi şekilde çalışabilmesi için enerji, altın ve güç istatistiklerinin her zaman yüksek olduğundan emin olun. Şimdi, oyuncuların nasıl hareket edip saldırdığına dair kontrolleri size verelim. Bir oyuncu üsse girmek veya çıkmak için W, A, S, D ve E ile hareket eder ve aynı şeyler için Oyuncu 2 okları ve L'yi ve Oyuncu 3 Y, G, H, J ve U'yu kullanır. Zombilere karşı size bol şanslar ve umarız bu oyunu oynadığımız her saniyeyi seversiniz, tıpkı hepimizin yaptığı gibi!

Oyun kontrolleri

Oyuncu1: W, A, S, D, E.

Oyuncu2: oklar, L. P3: Y, G, H, J, U.