Çöp Adam Macera 4'te sıkı tutsanız iyi olur! Aksiyon, sevilen dizinin 4. serisinde devam ediyor ve işiniz bu sefer çok daha zorlu. Karakterinizin kontrolünü elinize alın ve engellerden ve tuzaklardan kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Refleksleriniz ve akrobatik hareketleriniz hayatta kalmak için tek şansınız. Tehlikeye dalmaya hazırsanız, daha fazla zaman kaybetmeyin!

Tuzaklar, yalnızca beceriniz yoksa bir sorundur. Neyse ki, bu oyunun ana karakteri parkurculukta oldukça yetenekli. Bu oyunun temel amacı, mümkün olduğunca hızlı davranan her seviyeyi tamamlamaktır. Bu kolay bir iş değil, çünkü her eylemde ilerlemenizi engelleyen ve sizi öldüren ölümcül tuzaklar ve engeller var. Ancak kontroller oldukça basit. Oyunu başlatmak için ana menüdeki oynat butonuna tıklayın. Harekete geçmek için seyahat etmeniz gereken ana alanda başlıyorsunuz. Başlangıçta yalnızca ilk perde kullanılabilirken diğerleri engellenir. Eylemleri tek tek tamamlayarak bunların kilidini açabilirsiniz. Her perdenin ayrıca zor bir modu vardır, ancak kilidini açmak için belirli bir süre içinde bir eylemi tamamlamanız gerekir. İyi şanslar!

Aksiyon için mi yaşıyorsun? Öyleyse neden buraya tıklayarak daha fazla oyun için koleksiyonumuza bakmıyorsunuz? İyi eğlenceler!

Geliştirici

Amazing Adam, Çöp Adam Macera 4'ü geliştirdi.

Yayın tarihi

Ekim 2018

Özellikleri

  • Oynamak için harika fizik
  • 9 oynamak için eylem
  • Meydan okuma odası
  • Kazanılacak farklı kupalar
  • Bağımlılık yapan ve eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

AD veya SOL / SAĞ ok tuşlarını kullanarak hareket edin. W veya YUKARI ok tuşu atlamak için kullanılır. Çömelmek için S veya AŞAĞI ok tuşunu kullanın.