Ev.io sizi düşmanlarınızla arkadaşlarınızdan daha yakın olmanız gereken fütüristik bir atış simülasyonuna götürür. Herkes rakiplerinin ortaya çıkmasını bekleyen bir ölüm makinesidir. Anılarınıza, sevdiklerinize ve umutlarınıza tutun ... Çünkü sonunda sahip olduğunuz her şeyi kaybedebilirsiniz. Silahınızı alıp bu savaş alanına şimdi adım atacak cesaretiniz var mı?

 

Zamanı gelmek üzere. Buz gibi soğuk bir bina boş görünüyor. Ama düşmanlar sinsice seni bekliyor. Belki hiçbir yerin ortasındasın, belki her yerdesin. Bir kırılma noktasındasın ve hayatın tehlikede. Daha önce deneyimlediğiniz sıradan bir oyun değil. Bu çok oyunculu atış simülasyonunda nihai amacınız, süre dolmadan öldürme oranlarınızı olabildiğince artırmaktır. Sürpriz saldırılardan kaçınmak için sırtınızı kontrol etmeyi unutmayın! Dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaşmayı veya özel modda arkadaşlarınıza meydan okumayı seçebilirsiniz. Headshot becerilerinizle nişan almak ve gösteriş yapmak için sağ tıklayabilirsiniz! Etrafta koşuştururken, kullanılacak cephane ve farklı silahlar bulabilirsin. Gözlerini sonuna kadar aç çünkü burası özel silahlar ve cephane dolu. Bakalım bu savaş alanında ayakta kalan son kişi siz misiniz?

 

Buna benzer başka bir oyun denemek istiyorsanız, PUBG Pixel 3D'yi kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

Addicting Games, Ev.io'yu geliştirdi.

Yayın tarihi

27 Ocak 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Çok oyunculu savaş simülasyonu
  • Seçilebilecek 2 farklı oyun modu
  • Toplanacak çeşitli silahlar

Kontroller

Hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın. Ateş etmek için sol tıklayın ve nişan almak için sağ tıklayın. C çömelmek için. Atlamak için boşluk çubuğu. Q, G, F özel silahlar ve el bombaları kullanmak için.