Hırsız Bob 3'te, üçüncü macerasında dünyanın en yetenekli ve becerikli hırsızı Bob'a katılın. Çok sayıda beceriye sahip olmak fırsatları çekme eğilimindedir ve Bob yeni aldığı işe hayır diyemez. Bu görevde farklı seviyelerde ona yardım edin ve bu soygunu başarıyla tamamlayarak yeni işverenlerine becerisini kanıtlayın!

Çok gizli bir üsse girmek Bob'un genellikle yaptığı bir şey değildir, ancak bu özgeçmişinde iyi görünecektir! Bu oyunda amacınız, gerekli miktarda belge toplayarak her bölümü tamamlamak ve yakalanmadan oradan kaçmak. Bob'u kontrol etmek için ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Seviye etrafında hareket etmek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Bu belgeler akıllıca gizlendi! Bir sandık veya diğer konteynerlerin önünde durduğunuzda, Bob'un üzerinde bir simge görünecektir. Kutularda ne varsa toplamak için yukarı ok tuşuna basın. Yukarı ok tuşunu kullanarak da kapılardan geçebilirsiniz. Dikkatli ol! Burası gardiyanlar ve güvenlik kameralarıyla dolu. Gölgelerde saklanın ve yakalanmaktan kaçının, yoksa sonunda hapse girersiniz. İşi yakalanmadan tamamlayabilir misin?

Ücretsiz beceri oyunları koleksiyonumuzun altında listelenen başlıklarda yeteneklerinize güvenin ve zorlu senaryoların üstesinden gelin. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Hırsız Bob 3, Meow Beast tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

2016 Temmuz

Özellikleri

  • Gizli oyun
  • Çözülecek farklı bulmacalar
  • Tamamlanması gereken 10 farklı seviye
  • Farklı düşman türleri

Kontroller

Oyunu oynamak için ok tuşlarını kullanın.