Stickman Rush'ta, yalnızca cesur olan bu duruşmaya katlanabilir. Sadece maceraya meraklı olanlar bu oyunun zorlu seviyelerinde hayatta kalabilir. Hazır mısın o zaman Cehennem gibi koşmaya hazır mısın? Şeytan arkanda gibi koşmaya hazır mısın?

 

Karakterimiz küçük görünebilir ve hepsi ancak bir aslanın kalbine sahiptir ve onu zafere giden yolda hiçbir şey durduramaz. Yani tek bir seçeneğiniz var: Ona eşlik edin ve ölmeyeceğinden emin olun. Amacınız bu oyunda tüm seviyeleri platformları aydınlatarak tamamlamak. Kulağa kolay gelebilir ama her seviyede geçmeniz gereken birçok engel var. Ani artışlardan kaçınmak için, zıplamak için yukarı ok tuşunu ve kaydırmak için aşağı ok tuşunu kullanın. Burada hayatta kalmak için zamanlama çok önemlidir. Doğru zamanda zıplamanız ve kaymanız, hareket eden sivri uçları beklemek için zaman ayırmanız, vb. Her seviyede 3 yıldızın hepsini toplamaya çalışın. Bunun dışında, mümkün olan en yüksek puanı almaya çalışacağınız sonsuz bir oyun modu da var. Bu oyunun birçok zorluğunun tadını çıkarın!

 

Aferin yabancı! Burada yararlı olduğunu kanıtladın. Bu yüzden yardımınızı diğer oyunlarda da kullanabileceğimizi düşündük. Bunun gibi oyunlara göz atmak için çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Kiz10 ve TapTap tarafından geliştirildi.

Yayın tarihi

17 Ocak 2020

Özellikleri

  • Denenecek farklı oyun modları
  • Sezgisel kontroller
  • Tamamlanacak birçok seviye
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Atlamak için yukarı ok tuşunu, kaydırmak için aşağı ok tuşunu kullanabilirsiniz.