Among Us Zindan
X
Among Us Zindan

Web sitemizde her zaman en iyi ve en yeni Among Us Oyunları yer alacak, bu yüzden şu anda bu güne sizden farklı bulmaca unsurları içeren bir platform macera oyunu olan Among Us Zindan adlı harika oyunu herkesle paylaşarak başlıyoruz

Bu oyunlarda genellikle yer alan uzay gemisi yerine, bu kez yeraltına inersiniz, sizi oradan çıkmanızı engelleyecek tuzaklar ve engellerle dolu bir zindanda çıkmaya çalışarak tüm görevleri bitirmeye çalışıyorsunuz. 

Mürettebatınızı ileri ve geri koşmak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak kontrol ediyorsunuz ve atlamak için yukarı ok tuşunu kullanıyorsunuz. Dikkate almanız gereken ilk tuzaklar, tepesinde sivri uçlu bloklardır ve yaklaştığınızda düşeceklerdir. Onları geçmenin en iyi yolu yavaşça bloklara yaklaşmak, düşmelerine izin vermek ve sonra aşağı indiklerinde ilerlemektir.

Bu yüzden her zaman yavaş ve emin adımlarla hareket edin, sonunda en üste ulaşana kadar bir platformdan diğerine atlayın. İyi şanslar, mümkün olan en iyi zamanı geçirin ve bunun, deneyeceğiniz bu seviyedeki son oyun olmadığından emin olun! İyi eğlenceler dileriz!

YORUMLAR
Güvenlik kodu
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.