Düğün Planlayıcısı
X
Düğün Planlayıcısı

Dedikodulara göre en iyi Düğün Planlamacısı sensin! Yılın en özel günü başlamak üzere ama şimdiye kadar hiçbir hazırlık yapılmadı. Bu nedenle damat ve gelin olmak, sevgilerini tanıkların önünde ifade etmek ve sonsuza dek mutlu olmak için yardımınıza ihtiyaç duyarlar. Bu günü unutulmaz kılmak için ne gerekiyorsa yapabilir misin?

Bu hatıralardan asla silinmeyecek bir aşk hikayesi ... Ama bu anı ebedileştirmek için birlikte mükemmel düğünü planlamalıyız! Sadece düğün değil, gelin ve süpürge de. Çünkü göreceğiniz gibi, stilist gelmedi ve artık iş size kalmış. Başlamak için önce gelinimizin güzel yüzüne en uygun makyaj stilini uygulayın. O halde onun için özel olarak tasarlanmış gelinliği tercih etmelisiniz. O bakışı ile mutlaka damadı mutluluktan ağlatacaktır. Damattan bahsetmişken ... Onun için de büyüleyici bir gelinlik seçmelisiniz. Mükemmel! Şimdi salon düzenleme zamanı! Sandalyeleri koyun, ortamı kendi zevkinize göre estetik olarak dekore edin. İsterseniz arka planı bile değiştirebilirsiniz! Son olarak, dekorasyon tarzınızın havasını veren düğün pastasını süsleyin. 

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

ozigames bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

1 Temmuz 2020

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Tamamlanacak 4 aşama
  • Dekorasyon, giydirme ve makyaj parçaları
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR
Güvenlik kodu
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.