Çizgiler ile ekranları renklendirmenin sınırı yoktur! Zihninizi biraz rahatlatmak için 10 saniyede kolay bir galibiyetten daha iyi ne olabilir? Çizgiler, kendinizi daha iyi stratejiler yapmaya ve saatlerce eğlence için CPU rakiplerine meydan okumaya teşvik etmenizi sağlar! Renginizi içselleştirin, en stratejik noktaları belirleyin ve ekranınızı hemen çeşitli renklerle doldurun!

 

İhtiyacınız olan tek şeyin fareniz olduğunu söyleyebilmeyi dileriz, ancak yapamayız çünkü ihtiyacınız olan en önemli şey stratejik düşünme becerilerinizdir. Oyunun amacı, diğer renklere hükmetmek için renginizi çizgiler arasında sıçratmaktır. En yüksek orana sahip olan seviyeyi kazanır. Ama göründüğü kadar kolay olmayabilir. İleri görüşlü olmak bu oyunda kritik bir rol oynuyor çünkü lekeleri belirledikten sonra renginizin hangi yöne ve ne kadar hızlı gidebileceğini önceden görebilmelisiniz. Eğitimde göreceğiniz gibi, sıçramanın başlangıç ​​noktalarını belirlemek için bir noktaya veya noktalara (seviyeye göre) tıklamalısınız. Oyunda ilerledikçe, yeni oyun modlarının kilidi açılacak ve bir noktaya tıklamak yerine çizgileri kestiğiniz bıçak modu gibi daha birçok zorlukla karşılaşacaksınız.

 

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için burayı tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Gamious bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

22 Ocak 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Birkaç zorlu seviye
  • Farklı oyun modları
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.