Draw Climber'da eğlenceli ve zorlu bir maceraya adım atma zamanı! Ama bir küp nasıl olur da bacaksız adım atabilir? İşte bu yüzden buradasın! Küçük küpümüzün bacaklarını çekerek bu macerayı başarıyla gerçekleştirmesine yardımcı olun. Doğal olarak, hiçbir öğenin bacağı olamaz, ancak siz ve sihirli kaleminizle bu oyunu halledebileceğinizi biliyoruz! Şimdi yaratıcılığınızı konuşmaya hazır olun!

 

Ona yardım edecek uygun bacaklar olmadan bir küpün hayatı zor olabilir. Bu eğlenceli beceri oyununda amacınız bu zavallı küpün bacakları olmaktır. Bu yamaçlara uygun bir tane çizebilir misin? Bunu yapmak için önce oyunu başlatmak için oynat düğmesine tıklayın. Hem küpü hem de zorlu platformun sizi beklediğini göreceksiniz. Ekranın altında bir çizim alanı var. Küp için uygun bir bacak çizmek için farenizi veya parmağınızı kullanın. Çiziminiz her iki bacağa da uygulanacaktır. Elbette engellere dikkat edin! Mevcut bacaklar platforma tırmanamazsa, istediğiniz zaman yeni bir çift çizebilirsiniz! İlerlemenizi ekranın üst kısmında kontrol edin. Kazançlarınızla, karakter olarak kullanmak için daha fazla küpün kilidini açabilirsiniz. İyi şanslar!

 

Yaratıcılığın ve zorlukların bir arada var olduğu diğer maceralara başlamak için ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzu kontrol etmeyi unutmayın!

Geliştirici

BPTop Draw Climber'ı geliştirdi.

Yayın tarihi

9 Nisan 2020

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Başlamak için birkaç macera
  • Diğer karakterlerin kilidini açmak için oyun içi mağaza
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.