Sudoku'da eski oyunlara geri dönme zamanı! Sudoku, eskimeyen bir oyundur; herkes bunu yıllardır biliyor! Artık klasik oyunlara dönme zamanı geldi. Bu bulmacayı ne kadar sürede çözebileceğinizi düşünüyorsunuz? Kendinize meydan okumaya hazır mısınız? İyi eğlenceler!

 

Her zaman klasik bulmacalar oynamaktan bıktınız mı? Cevabınız evet ise, bu oyun tam size göre! Sudoku klasik bir eski bulmaca oyunudur ve her yaştan oyuncu tarafından sevilir. Bu zorlu oyunun çözülmesi tüm gününü alacak. Hem eğlendireceğinizi hem de beyninize meydan okuyacağınızı garanti ediyoruz! Oynamaya hazırsanız, oynatma butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Başta isminizi girmeyi unutmayın! Bu oyundaki amacınız eksik sayıları bulmaktır. Bu sayılar, her satır, her sütun ve her kutuda 1'den 9'a kadar sayılar olması için 3'e 3'lük kutulara bölünmüş 9'a 0 kareler şeklinde doldurulmalıdır. Çok dikkatli olmalısınız! Herhangi bir sütun, satır ve evde tekrar eden numaralar olmamalıdır! Junior'dan grandmaster'a kadar 6 farklı oyun modu ile karşılaşacaksınız. Size en uygun olanla başlayın, oyuna devam ederken oyun modunu yükseltebilirsiniz. Bu oyunun ustası olabilecek misin? Bakalım hazır mısın!

 

Bunun gibi daha fazla oyun oynamanız gerekiyorsa, ücretsiz ve çevrimiçi bulmaca oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

vigoo.com Sudoku'yu geliştirdi.

Yayın tarihi

31 Aralık 2020

Özellikleri

  • Zorlu oyun
  • 6 farklı mod
  • Tamamlanacak çeşitli seviyeler
  • Eğlenceli ve zorlu oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.