Rodeo Stampede'de çiftlik hayatına adım atmaya ve bazı vahşi hayvanları yakalayıp kendi hayvanat bahçenizi inşa edeceğiniz yeni bir iş kurmaya hazır olun! Unutmayalım ki bu sadece bir oyun ve bu yüzden hayvanları yakalayıp ondan para kazanıyorsunuz. Hayvanat bahçesini geliştirmek, yeni türler sunmak ve çok sayıda madeni para ve elmas kazanmakla ilgileniyorsanız, şimdi bu maceraya başlayalım!

 

Ne kadar iyi bir inek yapardın? Hemen oyna butonuna tıklayarak ve oyunu başlatarak öğrenelim! Bu eğlenceli beceri oyununda amacınız hayvanat bahçesi işinizi günlük görevleri tamamlayarak geliştirmek ve kazanç sağlamaktır. Daha fazla ziyaretçiye sahip olmak için hayvanat bahçesine yeni türler getirmelisiniz. Bunu yapmak için, ekranın sağ üst köşesinde bulunan günlük görevler düğmesini kontrol edebilir ve yakalanacak hayvanı görebilirsiniz. Tabii ki, bu iş sadece oyunla ilgili ve gerçek hayatta böyle yürümüyor. Ekrana tıklamanız veya dokunmanız ve hareket etmek için farenizi veya parmağınızı sürüklemeniz gerekir. Serbest bıraktığınızda, zıplayacaksınız ve atlamanız gereken bir hayvan olduğuna dikkat edin. Şanslı çarkı çevirebilir ve her gün sürpriz hediyeler alabilirsiniz. Kazancınızı hayvanat bahçesindeki hayvanların yaşam standartlarını iyileştirmek için kullanın. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

 

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

YAD.Com bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Şubat 2021

Özellikleri

  • 3D yüksek kaliteli renkli grafikler
  • Yönetim dahil beceri oyunu
  • Günlük görevler ve şanslı tekerlek
  • Uzun süreli eğlencenin tadını çıkarın

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.