Gerçek Satranç'ta 64 karelik dünya sizi bekliyor! Rakibinizi yenmek için tahtayı analiz etmeli ve satranç taşlarıyla akıllıca oynamalısınız! Tüm turları kazanabilecek misin? Oynamaya başlayalım ve yapabilecek misin görelim! İyi eğlenceler!

Satranç her zaman rekabetçi değildir. Satranç da güzel olabilir. Ancak bu sefer oldukça rekabetçi olabilir çünkü bu oyunu hırslı arkadaşlarınızdan birine karşı oynayabilirsiniz! Bu oyunu oynamak için ihtiyacınız olan tek şey fareniz. Bu yüzden, oynat düğmesine tıklayın ve bir oyuncu seçeneği seçin. Oyunları tek başına oynamayı seviyorsanız tek bir oyuncu seçebilirsiniz. Ya da çok sayıda arkadaşı olan biriyseniz, bir arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Bu oyundaki amacınız, gerçek hayattaki satranç oyunlarında olduğu gibi, rakibinizin Şahını ele geçirirken kendinizi güvende ve korunaklı tutmalısınız. Pembe piyona tıklayarak olası hamleleri göreceksiniz. Bu oyunun en iyi kısmının ne olduğunu biliyor musun? Satrancın profesyonel yönüyle ilgili bilginizi geliştirmek için ekranın sol tarafındaki hamle adlarını kontrol edebilirsiniz! Taşları hareket ettirmek için piyona tıklayın ve gitmesini istediğiniz yöne doğru sürükleyin. Kulağa basit geliyor, ancak herhangi bir hamle yapmadan önce gerçekten üzerinde düşünmeniz gerekiyor! İyi şanslar!

Daha fazla satranç oyunu oynamak ve Gerçek Satranç'a benzer başka bir oyun denemek istiyorsanız, Satranç Ustası'nı da kontrol etmeyi unutmayın.

Geliştirici

TrendyGames, Gerçek Satrançı geliştirdi.

Yayın tarihi

5 Mart 2020

Özellikleri

  • 2D grafikler
  • Tek ve 2 oyuncu seçenekleri
  • Kolay kontroller
  • Sezgisel oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.