Hırsız Kardeşler 2'de suçlu kardeşlere katılın ve babalarını kurtarmak için hapishaneye geri dönün. Güvenlik görevlileri, kameralar ve diğer birçok zorlukla dolu seviyelere sahip olan bu ikilinin her bir engeli aşmasına yardımcı olabilir misiniz?

 

Hapishaneden kaçmak kolay bir işti. Ancak birine girmenin bu kardeşlerin aşina olmadığı farklı zorlukları var. Bu oyunda amacınız, her seviyeyi bulmacaları çözerek, düğmelere basarak ve kolları çekerek gardiyanlar tarafından yakalanmadan tamamlamaktır. Bu hapishane birçok tehlikeli suçluya ev sahipliği yapıyor, bu yüzden sıkı güvenlik önlemleri alın. Her iki karakteri de kendiniz kontrol edebilir veya her biriniz bir karakteri kontrol ederken bir klavyeyi paylaşarak bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Küçük kardeş daha çeviktir ve dar geçitlerden geçebilir ve alarmı kurmadan lazerlerden geçebilir. Ağabey daha güçlü olandır ve yolu açmak için nesneleri kaldırıp fırlatabilir. Oyunda 20 seviye var. Bonus seviyesinin kilidini açmak için tüm para çantalarını toplamaya çalışın! 

Aksiyonu seviyor musun? Öyleyse devam edin ve ücretsiz aksiyon oyunları koleksiyonumuzdaki diğer oyunları kontrol edin. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Meow Beast, Hırsız Kardeşler 2'yi geliştirdi.

Yayın tarihi

Mart 2015

Özellikleri

  • Tamamlanması gereken 20 zorlu seviye
  • İki karakteri kontrol edebilir
  • 2D grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Kilidini açabileceğiniz bir bonus seviyesi

Kontroller

Küçük kardeşi kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın. Ağabeyi kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.