Savunmasız Kafalarda silahınızı doldurun ve pozisyonunuzu alın. Bu savaş uzun sürecek, sizi temin ederim! Soru şu ki, yerinize dayanacak ve savaşacak kadar cesur musunuz?

Bunu duyuyor musun? Ölüm, düşmanın kapısını çalar. Durup savaştığın sürece, hiçbir şey bizi yok edemez. Bu aksiyon nişancı oyununda amacınız rakibinizi alt etmek ve düşmandan daha fazla öldürmek. İlk olarak, oynamaya başlamak için bir karakter ve bir harita seçmelisiniz. Seçilebilecek 11 karakter ve 8 oyun haritası var. İşlemciye karşı oynayabilir veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu oyun, tek bir bilgisayarda iki ila dört oyuncu içindir ve her oyuncunun başlangıçta 5 canı vardır. Ya onları vurarak ya da platformdan iterek rakiplerinizden kurtulmalısınız. Ayakta kalan son kişi kazanır! Oynarken, platformda ortaya çıkan yeni silahları göreceksiniz. Bu silahlar, sahip olduğunuz silahlardan daha iyidir, bu yüzden onları daha hızlı kazanmalarını sağlamaya çalışın. Arenada rakiplerinize katılmaya hazır olun. Efendileriyle tanışma zamanı!

Düşmanlarınıza adalet sunmaktan hoşlanıyorsanız, bunun gibi daha fazla oyuna göz atmak için çevrimiçi aksiyon oyunları koleksiyonumuza bakın. İyi eğlenceler!

Geliştirici
RHM Interactive tarafından geliştirildi.

Yayın tarihi
09 Temmuz 2020.

Özellikleri

  • Seçilecek farklı haritalar.
  • Çok oyunculu oyun
  • Harika grafikler
  • Seçilecek farklı karakterler

Kontroller
Ok tuşlarını kullanarak hareket edin. M ve N ateş etmek için.