Soyguncu Bob 2'de sinsi karakterimiz Bob ikinci macerasına atılıyor ve önceki sefer olduğu gibi yardımınıza ihtiyacı var. Görev gerektirdiğinde, olağanüstü kahramanımız asla geri adım atmayacak! Yerlere girmesi gerekiyor ama güvenlik önlemleri bu sefer biraz zor olabilir. Onunla tüm seviyeleri tamamlayıp dünyadaki en iyi hırsız olduğunu kanıtlayabilir misin?

 

Eldivenlerinizi giyin ve maskenizi takın! Yerlere girme ve değerli eşyalar alma zamanı! Bu oyunun amacı her bölümü hedefi çalıp başkaları tarafından görülmeden oradan çıkarak tamamlamaktır. Bu zor bir iş gibi görünüyor, ancak bu oyunun kontrolleri oldukça basit. Oyunu başlatmak için ana menüdeki oynat butonuna tıklayın. Bob'u ok tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz. Muhafızlara dikkat edin ve gerekirse onları atın. Kameraların veya lazerlerin çalışmasını engellemek için kabloları kesin. İşinizi biraz daha kolaylaştırmak için para toplayın ve oyun içi mağazadaki cihazlara harcayın. İyi şanslar ve yakalanmayın!

Geliştirici

Meow Beast, Soyguncu Bob 2'yi geliştirdi. Yayın tarihi Kasım 2013

Özellikleri

  • Sinsi hırsızın ikinci macerası Bob
  • Gizli oyun
  • Kullanılacak farklı araçlar
  • Farklı düşmanlar ve engeller
  • Tamamlanacak farklı seviyeler

Kontroller

Oyunu oynamak için ok tuşlarını kullanın. Vurmak için BOŞLUK kullanın. Gadget'larınızı kullanmak için Z, X ve C tuşlarını kullanın.