SunnyFarm.io'da sıra dışı kırsal bölgeye seyahat etme ve çiftçi olmayı deneme zamanı. Bu oyunda sahip olduğunuz arazi, diğer hırslı çiftçiler için yeterince büyük değil, bu yüzden rekabeti kucaklamaya hazır olun. En çok üretime sahip oyuncu olabilir misiniz?

Bir çiftlikte yaşamak, ekinle ilgilenmek ve toprağı sürmek huzurlu bir yaşamdır, ancak bu oyunda işler böyle yürümez. Bu türdeki diğer oyunlar gibi, çevrimiçi çok oyunculu ortamda diğer oyunculara karşı oynayacaksınız. Amacınız, en çok mahsulü alan oyuncu olmak ve liderlik tablosunda 1 numaralı sırada kalmaktır. Oyuna bir ad girerek ve oynat düğmesine tıklayarak başlayın. Traktörünüzü oklarla, WASD tuşlarıyla veya farenizle kontrol edebilirsiniz. Oyuna sadece bir traktörle başlıyorsunuz, ancak mahsulleri toplayıp seviye atladıkça size daha fazla parça eklenecek. Bunlar sizin kuyruğunuz gibi davranır ve sizinkinin veya diğer oyuncuların kuyruğunu vurursanız ölürsünüz. Aynı şey diğer oyuncular için de geçerlidir, böylece onları tuzağa düşürmeyi deneyebilirsiniz. Seviye ilerlemenizi traktörünüzün üzerinde takip edebilirsiniz. Ölü oyuncu damlalarını toplamak size daha fazla deneyim puanı kazandırır. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Yarışmaya dalın ve ücretsiz ve çevrimiçi .io oyunları koleksiyon sayfamızda başkalarına nelerden yapıldığınızı gösterin! İyi eğlenceler!

Geliştirici

SunnyFarm.io'yu DRA geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Aralık 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Rekabetçi çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Kazanılacak birçok farklı başarı

Kontroller

Traktörünüzü kontrol etmek için WASD tuşlarını, ok tuşlarını veya farenizi kullanabilirsiniz.