Bullet League Robogeddon
X
Bullet League Robogeddon

Bullet League Robogeddon'da bu robotları durdurmanın zamanı geldi! Yaban domuzu karakterinin kontrolünü elinize alın ve silahlarınızı alın. Yolunuzdaki çeşitli engeller ve her yerde robotlar varken, bu oyunda hayatta kalabilir ve haritadaki son kişi olabilir misiniz?

Robotların sağlam metal gövdeleri olabilir, ancak güçlü silahlarınız var! Bu bağımlılık yaratan ve aksiyon dolu oyunun amacı haritadaki tüm düşmanları öldürmek ve hayatta kalan son kişi olmaktır! Mükemmel yapay zekaları bile bu robotları gazabınızdan kurtarmak için yeterli olmayacak! Seviye etrafında hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın ve cephaneliğinizi genişletmek için farklı silahlar bulmaya çalışın. Daha yükseğe çıkmanız gerekiyor ama platforma ulaşamıyor musunuz? İhtiyaç duyduğunuzda kutular nerede? Onları hasat etmek için pembe kayaların yanında durun ve onları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz! Farklı silahlar arasında geçiş yapmak için sayısal tuşları kullanın, ancak gözlerinizi cephane sayınızdan ayırmayın. Tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırdığınızda oyunu kazanırsınız. Yenilmez olmadığın için düşman ateşinden kaçınmak için elinden geleni yap! Oynarken eğlenin ve o robotlara kaçmak için yanlış yeri seçtiklerini gösterin!


Geliştirici
Kiloo, Bullet League Robogeddon'u geliştirdi.

Yayın tarihi
3 Aralık 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Toplanacak ve kullanılacak farklı silahlar
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun

Kontroller
Haritada gezinmek için WASD tuşlarını kullanın. Farklı envanter kalemleri arasında geçiş yapmak için 1, 2, 3, 4 ve 5 tuşlarını kullanın. Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanın.

YORUMLAR
Güvenlik kodu
  • Muhammet karavay
  • 27.03.2021
  • Oyunlar harika çok beğendim